مشایی از معاونت اولی استعفا کرد

خبرگزاری دولتی:
 

    خبر گزاری وابسته به آموزش و پرورش مدعی شد که اسفندیار رحیم مشایی از سمت معاون اولی ریاست جمهور استعفا داده است .
   
پانا نوشت: شنیده ها ی خبر نگار سیاسی پانا حاکی است رحیم مشایی رییس سابق سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور که با حکم پنجشنبه هفته گذشته در جلسه هیئت دولت در مشهد مقدس از سوی احمدی نژاد به عنوان معاون اول معرفی شد پس از اعتراض بسیاری از چهره های اصولگرا مبنی بر هزینه های فراوانی که جریان اصولگرا از این انتصاب رئیس جمهور در آینده پرداخت خواهد کرد از سمت معاون اولی رییس جمهوری استعفا داد ه است و متن نامه استعفای رحیم مشایی خطاب به رییس جمهور به زودی منتشر می شود .

گفتنی است یکی از مهمترین انتقاد های مراجع عظام و جریان های اصولگرا به دکتر احمدی نژاد ، اظهار نظر ها و اقدامات اسفندیار رحیم مشایی در باره دوستی مردم ایران و رژیم صهیونیستی بود که با واکنش مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه روبرو شد .

همچنین  شائبه حضور در مراسمی در ترکیه که زنان اقدام به رقص نمودند و یا مراسم حمل قرآن با رقص و آواز که در یکی از همایش های سازمان میراث روی داد،از مهمترین اشکالاتی است که به مشایی وارد شده است.
 
لازم به ذکر است مخالفت چهره های شاخص جریان اصولگرا به رحیم مشایی جدای از مباحث فوق به نحوه مدیریت وی در سازمان های فرهنگی – هنری شهرداری تهران و میراث فرهنگی می باشد
/ 0 نظر / 10 بازدید